BİZİ TAKİP EDİN!
 

Sıkça Sorulan Sorular

  1. /
  2. Sıkça Sorulan Sorular

KoçSavunma nerededir?

KoçSavunma, 2006 yılından beri Ankara’da, ODTÜ Teknopark’ta faaliyet gösteriyor. Şirketin idari merkezi ise İstanbul’da, Çamlıca İş Merkezi’nde yer alıyor.

KoçSavunma’nın faaliyet alanları nelerdir?

KoçSavunma, deniz platformlarının elektronik sistemleri ve özellikle sualtı akustiği alanlarında Ar-Ge’ye dayalı, milli ve yerli ürünler geliştiren; tamamen milli sermayeli bir şirkettir. Sualtı sistemlerinin tasarımı, akustik sinyal işleme, sualtı ortamı modellemesi, akustik tespit, teşhis ve sınıflandırma konularında faaliyet gösterir. Elektronik sistem tasarımı, gömülü yazılım uygulamaları, veri füzyonu, mekanik ürün tasarımı ve modelleme/simülasyon odaklı çalışmalar yürütür.

KoçSavunma’nın ürün ve hizmetleri ile ilgili nasıl bilgi alabilirim?

KoçSavunma’nın tüm ürünlerine ait bilgiler, internet sayfasında mevcuttur. KoçSavunma ayrıca, Türkiye’de icra edilen çeşitli savunma fuarlarına katılıyor ve buralarda, ziyaretçilerle iletişim kuruyor. Detaylı bilgi almak için info@kocsavunma.com.tr adresine mesaj atabilirsiniz.

KoçSavunma’ya nasıl iş başvurusu yapabilirim?

KoçSavunma’daki açık pozisyonlar için ilanlar, kariyer.net üzerinden yayınlanır. İlgi duyduğunuz pozisyon için kariyer.net üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

KoçSavunma’ya nasıl staj başvurusu yapabilirim?

Koç Topluluğu’nda staj süreci başvuruları, her yılın Şubat-Nisan aylarında başlar. Level Up staj programımız, üniversitelerin sadece 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencilerine yönelik bir programdır. Staj başvuruları için ilanlarımızı, Peoplise üzerinden yayınlıyoruz. İlan yayınlandığı zaman, başvuru linkini burada da paylaşacağız.