BİZİ TAKİP EDİN!
 

Proje Yönetimi

  1. /
  2. Kabiliyetler
  3. /
  4. Proje Yönetimi

Uluslararası Standartlarda

Proje Yönetimi

KoçSavunma, projelerini, hem PMI (R), CMMI (R) ve NATO süreçlerine/standartlarına, hem de Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), TÜBİTAK gibi ulusal makamlarımızca belirlenen süreçlere uygun yürütmektedir. Projelerde, uluslararası platform üreticilerinin ve ana yüklenicilerin yöntem ve standartları da uygulanmaktadır. KoçSavunma, bu alandaki kabiliyetlerini, Türk Silahlı Kuvvetleri için yürüttüğü projelerde ve uluslararası ana yüklenicilere teslim ettiği ürünlerinde, defalarca göstermiştir.

 

KoçSavunma’nın oturmuş ve olgunlaşmış proje yönetim süreçleri, projelerin; kapsam, kalite, takvim ve bütçe gereksinimlerini karşılayacak şekilde tamamlanmalarını sağlar. Tedarik makamları ve son kullanıcılar, projenin ilerleyişini izleyebilir; projelerle ilgili periyodik veya anlık raporlar alabilir ve projenin ana parametrelerini takip edebilir.

Sertifikalı Çalışanlar

ve Süreçler

PMP sertifikalı proje ve program yöneticileri ile yönetilen projelerde, PMI metodolojisine ve proje gereksinimlerine uygun olarak; şelale, iteratif veya çevik yöntemler kullanılır. KoçSavunma, projelerini yönetirken sahip olduğu CMMI Dev3 sertifikası kapsamında, sürekli süreçlerini gözden geçirir ve gerekli olursa da iyileştirir.