BİZİ TAKİP EDİN!
 

Saha Testleri ve Sahada Destek

  1. /
  2. Kabiliyetler
  3. /
  4. Saha Testleri ve Sahada...

KoçSavunma

Sahada

KoçSavunma, hem geliştirdiği ürünlerin testleri hem de teslim ettiği ürünlerin desteği kapsamında, sahada çalışmalar yürütür. Ayrıca Ölçümlendirme ve Konumlandırma Sistemi ve Mermi Tarassut Sistemi gibi ürünlerinin işletimini üstlenmesi durumunda, bunlarla ilgili saha operasyonlarını gerçekleştirir.

Aksamayan

Testler

KoçSavunma ve ekibinin tecrübesi, saha testlerinin; planlama, hazırlık, icra ve değerlendirme süreçlerinin de en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Böylece hem saha testleri mümkün olan en kısa sürede tamamlanır hem zorlu deniz koşullarında hiçbir emniyet zafiyeti yaşanmaz hem de tüm test hedeflerine ulaşılması sağlanarak test tekrarlarının önüne geçilir.

Zorlu Saha Koşulları Engel Değil

Özellikle sualtı akustiği sistemlerinin geliştirme ve doğrulanma süreçleri ve envantere alındıktan sonra kullanımları (işletimleri), sahada olmayı gerektirir. Hem suyun üstündeki hem de suyun altındaki şartlar, bu çalışmaları, zorlu süreçler haline getirir. Hava şartları nedeniyle deniz durumunun kötüleşmesi, suyun üstündeki başlıca zorluktur. Ayrıca günler süren çalışmalar, bu süre boyunca denizde çalışmayı gerektirebilir. Farklı su katmanlarının akustik özelliklerinin de farklılık göstermesi ise suyun altındaki zorlukların önde gelenidir.

 

KoçSavunma ve ekibi, sahada karşılaşılabilen koşullar konusunda derin bir tecrübeye sahiptir ve saha operasyonlarına alışkındır.