BİZİ TAKİP EDİN!
 

Elektronik ve Mekanik Tasarım

  1. /
  2. Kabiliyetler
  3. /
  4. Elektronik ve Mekanik Tasarım

Özgün Ürünler için

Özgün Tasarımlar

KoçSavunma, bütün projelerinde ve ürünlerinde gereken elektronik ve mekanik tasarımları, bünyesinde bulunan uzman personel ile gerçekleştirir.

Elektronik Tasarımda

Geniş Yelpaze

KoçSavunma, elektronik alanında; sensör elektronikleri, işlemci kartları, akustik alıcılar, güç yükselticiler ve güç birimleri dâhil, faaliyet alanına giren bütün elektronikleri tasarlar; bunların prototiplerini üretir ve bunları seri üretime hazırlar. FPGA üzerinde VHDL ile programlama yaparak hem arayüz seviyesi hem de daha yüksek seviyeli sinyal işleme uygulamalarını da kendi bünyesinde gerçekleştirir.

 

KoçSavunma’nın elektronik tasarım ekibi; bazıları doktora ve yüksek lisans derecesine sahip, tecrübeli mühendislerden ve teknisyenlerden oluşur. Bu ekibin toplam iş tecrübesi, 150 yılın üzerindedir.

Askeri Standartları Karşılayan

Mekanik Tasarımlar

KoçSavunma; denizaltı ve suüstü platformları için ilgili askeri standartlara uygun olarak geliştirdiği ürünlerin mekanik tasarımlarının; basınç, titreşim ve şok dayanımını simülasyon yolu ile ölçebilir ve elde edilen sonuçlara göre tasarımı şekillendirir.

 

Tasarlanan mekanik parçalar, altyükleniciler tarafından üretilir ve KoçSavunma tarafından test edilir.

 

KoçSavunma’nın mekanik tasarım ekibi; bazıları yüksek lisans derecesine sahip, tecrübeli mühendislerden ve teknisyenlerden oluşur. Bu ekibin toplam iş tecrübesi, 40 yılın üzerindedir.