BİZİ TAKİP EDİN!
 

Yazılım Tasarımı ve Geliştirmesi

  1. /
  2. Kabiliyetler
  3. /
  4. Yazılım Tasarımı ve Geliştirmesi

Kendi Özgün Algoritmalarını

Geliştiren Firma

Yazılım, başta sualtı akustiği uygulamalarına yönelik algoritmalar olmak üzere KoçSavunma’nın sistemlerinde önemi bir yer tutar. KoçSavunma, yazılım alanında; kendi algoritmalarını geliştiren, dışa bağımlılığı olmayan, dünyadaki son gelişmeleri takip eden bir konumdadır.

 

KoçSavunma; akustik sinyal işleme, sensör uygulamaları, akustik ortam simülasyonu ve modellemesi, gömülü sistemler, veri tabanı sistemleri, web uygulamaları ve mobil uygulamalar gibi bir dizi alanda, yazılım tasarımı ve geliştirmesi yapar. Yazılım alanındaki faaliyetlerini kuruluşundan bu yana sürdüren KoçSavunma’nın geliştirdiği farklı yazılımlar, farklı ürünler üzerinde, görevlerini sahada başarıyla yerine getiriyor.

Güncel Teknolojiler,

Gerçek Zamanlı Uygulamalar, Gömülü Sistemler

KoçSavunma’nın çözümlerinde koşan yazılımların, son kullanıcının gereksinimlerini karşılayabilmesi için hem en güncel algoritmalara sahip olması hem de entegre olduğu diğer sistemlerle uyumlu çalışabilecek şekilde güncel yazılım teknolojilerini desteklemesi gerekir. Ayrıca bazı zaman-kritik işlevlerin, gerçek zamanlı olarak yerine getirilebilmesini sağlayacak hızlarda çalışmaları da gerekir. Bazı uygulamalarda ise kısıtlı donanım kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaları ön plana çıkar. KoçSavunma, tüm bu farklı gereksinimleri karşılayabilecek yazılımları geliştirir.

 

KoçSavunma, yazılım geliştirme çalışmalarında;

 

  • C/C++, Java ve JavaScript dillerini kullanır.
  • Microsoft .Net altyapısı ile uygulamalar geliştirir.
  • ARM serisi işlemciler üzerinde koşacak yazılımlar geliştirir.
  • Sürekli Geliştirme/Sürekli Entegrasyon yöntemini uygular.